Ministar

Mandat: Aktuelni

Zilha Ademaj
Period trajanja mandata:
24.11.2015
Stranka:
SBB
Emira Tanović Mikulec
Period trajanja mandata:
23.03.2015 to 24.11.2015
Stranka:
DF

Mandat: 2012-2014

Dr. Eldan Lokmić
Period trajanja mandata:
21.11.2012 to 23.03.2015
Stranka:
BOSS

Mandat: 2010-2012

Zlatko Vuković
Period trajanja mandata:
13.01.2011 to 21.11.2012
Stranka:
SDP

Mandat: 2006-2010

Mustafa Cuplov
Period trajanja mandata:
15.02.2007 to 13.01.2011
Stranka:
SBiH

Mandat: 2002-2006

Zehra Dizdarević
Period trajanja mandata:
06.02.2003 to 15.02.2007
Stranka:
SDA

Mandat: 2000-2002

Zlatko Čardaklija
Period trajanja mandata:
08.02.2001 to 06.02.2003
Stranka:
SDP

Mandat: 1998-2000

Zehra Dizdarević
Period trajanja mandata:
19.12.1998 to 15.02.2001
Stranka:
SDA

Mandat: 1996-1998

Mehmed Gribajčević
Period trajanja mandata:
21.11.1996 to 19.12.1998
Stranka:
SDA